Eventy

Restauracja Wilanów specjalizuje się w świadczeniu usług cateringowych już od ponad 20 lat. Wśród naszych klientów znajdują się prestiżowe firmy i instytucje, dla których przygotowujemy wyjątkowe dania na różnorodne okazje.

Oferujemy Państwu profesjonalny catering na eventy – Warszawa to główny obszar, na którym koncentrujemy swoją działalność, ale również obsługujemy klientów z innych miast. Prowadzimy catering w szczególności podczas imprez takich jak bankiety i gale biznesowe, festiwale, studniówki, imprezy sportowe, wyścigi konne.

Dysponujemy zaawansowanym zapleczem cateringowym – kuchennym i gastronomicznym o wysokiej mocy przerobowej – mieliśmy okazję organizować catering nawet na kilka tysięcy osób. Posiadamy własne namioty, meble, wykonujemy dekorację stołów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, w jaki sposób zapewnić naszym klientom całkowite zadowolenie z organizacji wydarzenia w tym właśnie zakresie.

Uczestniczyliśmy między innymi w następujących wydarzeniach:

  • Bal Wiedeński dla BRE Banku S.A. – impreza zasiadana (1 800 osób) - EXPO Warszawa
  • Europejskie Nagrody Filmowe EFA – impreza zasiadana (1 700 osób) – transmitowana w TV do 38 państw w 2006r – EXPO Warszawa
  • 80-lecie Polskiego Radia – przyjęcie bufetowe (1 800 osób) – Teatr Wielki
  • 15-lecie Krajowej Izby Gospodarczej – przyjęcie bankietowe (1 600 osób) – Teatr Wielki
  • Warszawski Festiwal Filmowy – wieloletnia obsługa imprez towarzyszących
  • Europejskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych – na 6 różnych obiektach przez 6 dni  obsługiwaliśmy codziennie 2 700 osób, Warszawa 2010

Zapraszamy serdecznie do skontaktowania się z nami w celu omówienia szczegółów realizacji usług cateringowych!