Imprezy okolicznościowe

Restauracja Wilanów to wyjątkowe miejsce do organizacji imprez okolicznościowych. Urządzenie przyjęcia w okolicy Wilanowa będzie też niepowtarzalną okazją do zwiedzenia tutejszych zabytków.

Organizujemy imprezy takie jak: wesela, chrzciny, urodziny, jubileusze i inne wydarzenia rodzinne. Gdy szukają Państwo prestiżowej przestrzeni do przyjęcia gości biznesowych z Polski czy też z zagranicy podczas obiadu biznesowego, miejsca na garden party, imprezy integracyjne, wtedy nasze drzwi także są zawsze otwarte.

Doświadczenie i skoncentrowanie na potrzebach klientów powodują, że jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdego z nich. Wyśmienita kuchnia polska i międzynarodowa, szykowne wnętrza, obsługa na najwyższym poziomie i przepiękna okolica – to sprawia, że przyjęcia z nami są niezapomniane.

Imprezy okolicznościowe prowadzimy przede wszystkim w Sali Warszawskiej – górnej. To stylowa sala, która czaruje swoim wyglądem od pierwszego wejrzenia. Sala przeznaczona jest dla maksymalnie 100 gości.

Dodatkowo także dysponujemy specjalną salą VIP Room, gdzie mogą Państwo spotkać się w kameralnej atmosferze. Sala przeznaczona jest dla 20 gości. Również posiadamy namiot eventowy do organizacji imprez w naszym ogrodzie.

Bankiety, urodziny, wesela, chrzciny, integracje firmowe – Restauracja Wilanów – Warszawa zaprasza!

 

OBIAD KRÓLEWSKI

BIESADA ZAMKOWA