10.02.2018

Poczuj magię dawnej Warszawy

 

KARNAWAŁ 2018
Poczuj magię dawnej Warszawy lat 20’ & 30’

Tego wieczoru chcemy przenieść Was o niemal 100 lat wstecz, abyście poczuli się jak za dawnych czasów kiedy to Warszawa nazywana była Paryżem Europy, słynęła ze stylu oraz wspaniałych imprez. Flappery), szale z piór, korale, buty na niezbyt wysokim obcasie. Znakiem rozpoznawczym tej epoki były również oryginalne nakrycia głowy: małe kapelusze, opaski, fascynatory oraz obowiązkowo cygaretka w ręce. Zarówno moda damska, jak i męska przeszły wtedy wielką metamorfozę. Nastąpiło wyzwolenie się z ubrań krępujących ruchy i niewygodnych. Królowały fasony w kształcie litery H, czyli proste sukienki z nisko osadzonym stanem. O podkreśleniu talii można było zapomnieć. Modne były krótkie fryzury, często chowane pod ciasno przylegającym kapeluszem, który zasłaniał większość czoła. Makijaż był mocny – prym wiodła ciemna szminka i zaakcentowane oczy z kreską na powiece, która sprawiała, że twarz nie wydawała się smutna. Naszej imprezie będzie towarzyszyła wizażystka która będzie dopracowywać wieczorowy look Pań oraz podkręcać wąs Panom ;)

Zadbaliśmy również o fotografa aby uwiecznić ten wspaniały Retro klimat, zdjęcia opublikujemy pod linkiem który znajdą Państwo na zaproszeniu.

Imprezę poprowadzi DJ w klimacie Swing, dla osób mniej zainteresowanych szaleństwami na parkiecie przewidujemy liczne atrakcje w postaci konkursów, kasyna, ruletki, black jacka.

Jeśli jeszcze nie czujecie klimatu proponujemy zobaczyć film „Wielki Gatsby”

Zapewniamy:

W cenie :
Wellcome drink – Prosecco 
Obiad serwowany,
Bufet zakąskowy, bufet dań gorących, bufet słodki 
Napoje zimne – woda, soki – open
Napoje gorące – kawa, herbata – open

Alkohol
Wódka – 0,5 l. 
lub
1 butelka wina białego lub czerwonego 
do wyboru na parę
(każda kolejna butelka 40 zł i wiele innych promocji)

pełna oferta :

Restauracja Wilanów Karnawał 2018 Atrakcje Pdf(kliknij)

Restauracja Wilanów Karnawał 2018 Menu Pdf(kliknij)