Sala weselna

Jeżeli zastanawiają się Państwo, gdzie wesele w Warszawie będzie jedyne w swoim rodzaju, wówczas polecamy naszą Restaurację Wilanów. To idealne miejsce do wspólnego świętowania w gronie najbliższych. Dla wszystkich z Państwa, którzy chcą wyprawić wesele w restauracji, Warszawa i Wilanów są do tego wspaniałą scenerią, mamy specjalną ofertę.

Nasza Restauracja Wilanów, która niegdyś była częścią Pałacu w Wilanowie, zlokalizowana jest w malowniczym i romantycznym zakątku na krańcu słynnego Traktu Królewskiego – tuż obok znajduje się XVIII-wieczny Kościół pod wezwaniem św. Anny, a także Pałac, dlatego to wyśniona sceneria do zawarcia związku małżeńskiego.

Zachęcamy do kontaktu i zapytań o wolne terminy.

 

Jesteśmy jednym z nielicznych miejsc w Warszawie, które posiada na wyłączność restaurację oraz zamknięty ogród, dlatego też jesteśmy w stanie zapewnić wspaniałą zabawę w kameralnej przestrzeni dedykowanej tylko dla Państwa.

W naszym menu znajduje się szeroka gama pysznych dań kuchni polskiej i międzynarodowej. Zapewniamy profesjonalną obsługę kelnerską i jesteśmy gotowi na wszystkie Państwa życzenia.

Organizujemy wesela do 120-140 osób w restauracji, gdzie znajduje się stylowo urządzona sala bankietowa. Przystrajamy salę i stoły w dekoracje z żywych kwiatów, dlatego tworzą one piękną przestrzeń do wspólnego świętowania. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!